BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Pożyczki bez BIK - szybko, elastycznie i wygodnie

Pożyczki bez BIK oferowane przez Nobilon stają się popularniejsze z dnia na dzień. Liczba klientów naszej instytucji finansowej wzrasta lawinowo nie tylko dzięki łatwości wnioskowania o przyznanie gotówki, ale również dzięki pełnemu profesjonalizmowi naszych przedstawicieli, możliwości otrzymania gotówki naszego pracownika do domu klienta oraz oraz dopasowywaniu się do potrzeb każdego pożyczkobiorcy.

Pożyczka bez BIK - dla kogo?

Pożyczka bez BIK jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, a szczególnie dla osób, które:

• potrzebują pieniędzy na już,
• nie mają zdolności kredytowej w bankach,
• nie chcą marnować ogromu czasu na dopełnienie wszelkich skomplikowanych formalności,
• nie chcą aby historia zaciągniętych przez nich kredytów oraz pożyczek była sprawdzana w jakimkolwiek rejestrze długów ani dłużników,
• nie mogą udokumentować swoich dochodów.

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w Nobilon należy spełnić kilka warunków:

• być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
• być w wieku 18-75 lat,
• posiadać aktywny numer telefonu komórkowego.

Jaką kwotę pożyczki bez BIK można uzyskać oraz w jaki sposób należy ją spłacać?

Nobilon oferuje pożyczki bez BIK już od 200 złotych. Jest to minimalna kwota, o jaką każdy może wnioskować. Zaciągnięte u nas zobowiązanie finansowe rozkładane jest na raty w przedziale czasowym od trzech do osiemnastu miesięcy. Kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty określamy zawsze indywidualnie, w zależności od potrzeb, ale również od możliwości finansowych konkretnego pożyczkobiorcy. Według opinii naszych klientów jednym z najważniejszych atutów Nobilon jest maksymalna elastyczność i dopasowanie do nawet najbardziej wymagających pożyczkobiorców.

W jaki sposób można wnioskować o pożyczkę bez BIK w Nobilon?

Aby otrzymać niezbędne środki finansowe należy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki bez BIK. Nasza instytucja finansowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, dlatego też wnioskowanie może odbyć się aż na trzy sposoby. Procedura wnioskowania jest bardzo prosta, a samo wypełnienie wniosku o pożyczkę trwa maksymalnie dwie minuty. Zatem tylko dwie minuty dzielą naszych przyszłych klientów od możliwości spełnienia swoich marzeń i skutecznego uzupełnienia nadwyrężonego domowego budżetu.

Pierwszą możliwością ubiegania się o przyznanie gotówki w Nobilon jest złożenie wniosku przez Internet. Wystarczy wejść na stronę internetową https://nobilon.pl/pl/wniosek i wypełnić wszystkie pola zawarte we wniosku, to znaczy:

• imię i nazwisko,
• datę urodzenia,
• dokładny adres zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu, numer mieszkania),
• dokładny adres zameldowania (kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu, numer mieszkania),
• numer telefonu komórkowego.

Ostatnim krokiem, jaki powinniśmy podjąć przed złożeniem wniosku o pożyczkę bez BIK jest wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych zawartych we wniosku o pożyczkę do celów weryfikacji i nawiązania kontaktu telefonicznego przez pracownika firmy Nobilon. Podkreślamy jednak, że samo wysłanie wniosku nie spowoduje zaciągnięcia jakiegokolwiek zobowiązania. Działamy rzetelnie i nie stosujemy nieetycznych metod ani podstępu. Nasza działalność jest w pełni klarowna i zrozumiała dla każdego, jednak jeżeli nasz klient bądź potencjalny pożyczkobiorca ma wątpliwości dotyczące jakiekolwiek kwestii związanej z pożyczką, nasi przedstawiciele wyjaśnią mu krok po kroku jak wygląda cała procedura. Po zaakceptowaniu w/w zgody wystarczy wysłać wniosek o pożyczkę poprzez kliknięcie przycisku "wyślij".

Po wysłaniu wniosku on line, pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem w celu omówienia wszelkich szczegółów dotyczących kwoty finansowania oraz okresu spłaty pożyczki. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i dopasowujemy ofertę do konkretnej osoby, która potrzebuje pieniędzy natychmiastowo.

Drugą bardzo prostą drogą, która pozwala na uzyskanie szybkich pieniędzy jest telefon do przedstawiciela naszej profesjonalnej instytucji finansowej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 tak, aby każda, nawet najbardziej zajęta osoba, miała szansę na skontaktowanie się z nami. Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki w sposób maksymalnie elastyczny dla pożyczkobiorcy.

Trzecią możliwością wnioskowania o pożyczkę bez BIK jest wysłanie SMS do naszej firmy. Przedstawiciel Nobilon skontaktuje się z Państwem niezwłocznie, tak szybko jak to będzie możliwe. Wówczas podczas rozmowy ustalimy wszystkie warunki umowy. W tym miejscu podkreślamy, że nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi fachowcami z dziedziny finansów oraz prawa, wiedzą w jaki sposób najkorzystniej pomóc klientowi i dopasować ofertę do jego potrzeb.

Cel, na jaki może być zaciągnięta pożyczka bez BIK

Nobilon nie ma jakichkolwiek podstaw do sprawdzania, a nawet pytania swoich klientów o cel, na jaki zostanie przeznaczona otrzymana gotówka. Nie robimy tego nigdy w odróżnieniu od wielu innych firm zajmujących się szybkimi pożyczkami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa sytuacja może być trudna, a niekiedy nawet kłopotliwa czy też wstydliwa. Niektórzy klienci potrzebują wsparcia finansowego ponieważ chcą chociaż przez chwilę odpocząć wyjeżdżając nad morze, a inni marzą o kursie na prawo jazdy, opłacenie którego to wydatek rzędu ponad 1000 zł. Zdarzają się również awarie sprzętu RTV oraz AGD, a bez urządzeń domowych ciężko jest normalnie funkcjonować. Część osób pożycza od nas pieniądz ponieważ pragną sprawić najbliższym wymarzony prezent. Dla nas każdy klient jest ważny i wierzymy, że przekazana przez nas gotówka poprawi jakość życia każdego z nich.

Jakie kroki należy podjąć po złożeniu wniosku o pożyczkę bez BIK?

Po złożeniu wniosku decyzja dotycząca udzielenia pożyczki bez BIK zapada w ciągu maksymalnie 15 minut. Działamy błyskawicznie ponieważ wiemy, że w wielu przypadkach czas jest na wagę złota. Nie oczekujemy od naszych klientów dostarczania jakichkolwiek dokumentów, których kompletowanie trwa zazwyczaj minimum kilka dni. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o możliwości otrzymania gotówki, nasz przedstawiciel stawi się u Państwa w dogodnym dla Państwa terminie oraz czasie i przekaże konkretną sumę pieniędzy. To my dopasowujemy się do naszych klientów, a nie na odwrót.

W tym miejscu warto również podkreślić, że Nobilon ufa swoim pożyczkobiorcom bezgranicznie, nie tylko nie sprawdzając czy widnieją w jakimkolwiek rejestrze dłużników, ale również nie wymagając jakichkolwiek zaświadczeń z pracy. Nam wystarczy Twoje oświadczenie o osiąganych zarobkach. Umowy zlecenia oraz o dzieło, emeryturę i rentę stawiamy na równi z umową o pracę na czas nieokreślony. Również osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów ponieważ pracują w oparciu o umowę ustną, mają taką samą szansę na otrzymanie natychmiastowego finansowania ich potrzeb jak ci wszyscy, o których pisaliśmy wcześniej. Przecież każdy z nas miewa lepsze i gorsze chwile w sferze materialnej. Chcemy pomóc każdemu, kto da sobie pomóc, poprawiając nie tylko sferę finansową naszych klientów, ale co za tym idzie, również psychiczną.

Pożyczka bez BIK w Nobilon a kredyt bankowy

Pożyczka bez BIK ma mnóstwo zalet. W odróżnieniu od tradycyjnego kredytu bankowego przyznawana jest "od ręki". Proces decyzyjny w przypadku Nobilon jest krótki z uwagi na konieczność szybkiej wypłaty przyznanych środków. W tradycyjnym banku decyzja podejmowana jest wielostopniowo i trwa minimum kilka dni. Ponadto nasza instytucja finansowa nie wymaga od swoich przyszłych ani obecnych klientów dostarczania jakichkolwiek dokumentów związanych z otrzymywanym wynagrodzeniem. Bierzemy pod uwagę również inne źródła utrzymania niż umowa o pracę. Niektóre banki również pozwalają na otrzymanie kredytu przez zleceniobiorców, jednak warunki przyznania środków finansowych są bardzo rygorystyczne, zatem niewiele osób będzie w stanie je otrzymać. W tym przypadku proces decyzyjny w banku jest jeszcze bardziej wydłużony. Przewagą Nobilon jest również szeroko pojęta elastyczność. Oferujemy Państwu pożyczki bez BIK już od 200 zł, a czas spłaty dopasowujemy w przedziale 3-18 miesięcy, indywidualnie wedle potrzeby każdego klienta. Kolejnym atutem Nobilon jest brak konieczności przedstawiania celu, na jaki nasi klienci zaciągają pożyczkę bez BIK. W przypadku wnioskowania o tradycyjny kredyt w banku potencjalny kredytobiorca zawsze musi przedstawić szczegółowe informacje dotyczące celu, na jaki zostanie przeznaczony kredyt. Podkreślamy, że too tylko część zalet szybkiej pożyczki bez BIK w naszej instytucji finansowej.

Forma prawa prowadzonej przez nas działalności

Firma Nobilon nie jest parabankiem, a wysoko wyspecjalizowaną firmą pożyczkową. Do udzielania pożyczki bez BIK wykorzystujemy środki własne, a nie klientów, jak czynią to tradycyjne parabanki. Z tego tytułu to my ponosimy stratę finansową w przypadku ewentualnych problemów firmy, a nie nasi klienci. Dla każdego naszego pożyczkobiorcy najważniejsze jest również to, że nasza pożyczka bez BIK jest zdecydowania tańsza niż pożyczka w jakimkolwiek parabanku. Jesteśmy instytucją finansową z wieloletnim doświadczeniem, a zatrudnione u nas osoby to wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie finansów oraz prawa.

Jakie bazy najczęściej sprawdzane są przez inne instytucje finansowe i dlaczego Nobilon oferuje pożyczki bez BIK?

Najczęstszymi bazami, w jakich instytucje finansowe, banki oraz parabanki sprawdzają swoich klientów są BIK, BIG, ERIF oraz KRD. Podkreślamy, że Nobilon nie sprawdza danych swoich klientów w żadnej z baz. Cechuje nas pełne zaufanie do pożyczkobiorców, dlatego też pożyczki bez BIK cieszą się tak ogromną i wciąż rosnącą popularnością.

BIK oznacza Biuro Informacji Kredytowej. Zawarte są tu wszelkie informacje dotyczące zaciągniętych i spłaconych oraz niespłaconych zobowiązań finansowych. Rejestr jest ogólnopolski. Jeżeli któraś z instytucji sprawdzi czy nasze dane widnieją w BIK i potwierdzi taką informację, wobec konkretnego klienta mogą zostać zastosowane obostrzone warunki przyznania pożyczki lub odmowa udzielenia finansowania.

BIG to Biuro Informacji Gospodarczej, w którym znajdują się dane wszelkich osób fizycznych, które posiadają dług o wartości powyżej 200 złotych oraz osób prawnych posiadających niespłacone zobowiązania pieniężne powyżej 500 złotych. W BIG znajdują się dane tych osób, które nie spłacają w terminie swoich zobowiązań finansowych.

ERIF to instytucja podobna do BIK, która gromadzi dane zarówno pozytywne, jak i negatywne. Czyli w ERIF znajdują się osoby, które zaciągnęły kredyt i spłacają go o czasie oraz dane takich osób, które zaciągnęły zobowiązanie pieniężne i nie spłacają go we wskazanych terminach.

KRD czyli Krajowy Rejestr Długów to najstarsza polska platforma wymiany informacji gospodarczych. Większość instytucji finansowych, banków oraz parabanków decyduje się na sprawdzanie swoich klientów w KRD.

Co zrobić jeżeli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić pożyczki bez BIK w wyznaczonym terminie?

Jeżeli nasz klient nie może poradzić sobie ze spłatą zaciągniętej pożyczki bez BIK, powinien skontaktować się z naszym przedstawicielem, dzwoniąc na infolinię Nobilon pod numer 600 500 626. Podczas rozmowy z naszym doradcą warto przedstawić swoją trudną sytuację. Razem znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sprawach. Możemy wydłużyć okres spłaty pożyczki, zmniejszając przy tym jej wysokość miesięcznej raty. Podkreślamy, że w przypadku niemożności spłaty zobowiązania finansowego w terminie, klienci powinni sami kontaktować się z Nobilon jak najszybciej. Niespłacanie rat spowoduje podjęcie działań upominawczych, które mogą obciążać klienta finansowo. Nie jest to naszym celem, dlatego też bardzo często przystajemy na propozycję rozwiązania problemu przedstawioną przez naszego klienta.

Pożyczka bez BIK to realna szansa na otrzymanie pieniędzy niezwłocznie i to do domu. Całą procedurę wnioskowania oraz wypłaty środków finansowych przechodzimy w zaciszu domowym, bez jakiegokolwiek skrępowania i przy zachowaniu pełnej wygody.

 

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

ZADZWOŃ DO NAS!    600 500 626

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00