BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Pożyczki dla zadłużonych, czyli szybka gotówka dla każdego

Nobilon jest instytucją finansową, która dba o swoich klientów i traktuje równo wszystkich tych, którzy potrzebują gotówki "od ręki". Nasza szeroka oferta pożyczek skierowana jest również do osób zadłużonych oraz wszystkich tych, którzy posiadają negatywną opinię kredytową w istniejących polskich bazach dłużników oraz długów. "Szybko, bezpiecznie, dyskretnie" - to nasze motto. Udzielamy bowiem szybkich pożyczek dla zadłużonych - decyzję dotyczącą otrzymania gotówki nasi klienci otrzymują w ciągu 15 minut, bezpiecznie - nie jesteśmy parabankiem, a wyspecjalizowaną instytucją finansową zatrudniającą wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie finansów oraz prawa, dyskretnie - ponieważ wiemy, że faktu otrzymania wsparcia finansowego nie musisz ujawniać nikomu ze swojego otoczenia. Nasza oferta pożyczek dla zadłużonych jest wiodącą prym na rynku. Setki tysięcy osób odzyskało równowagę finansową dzięki naszemu wsparciu. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi pożyczek dla zadłużonych.

Dla kogo pożyczka dla zadłużonych będzie najlepszym rozwiązaniem?

Pożyczki dla zadłużonych to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy posiadają niespłacone zobowiązania finansowe obecnie lub w przeszłości, dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej aby zaciągnąć kredyt w tradycyjnym banku oraz dla osób, które nie mogą udokumentować swoich dochodów ponieważ na przykład pracują w oparciu o umowę ustną. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto potrzebuje środków finansowych w krótkim czasie, bez jakichkolwiek formalności oraz nie chce lub nie może czekać na decyzję odnośnie ich przyznania.

Pożyczki dla zadłużonych stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kredytów w banku, który zawsze sprawdza historię kredytową swoich potencjalnych kredytobiorców. Nobilon nie sprawdza czy widnieją Państwo w jakiejkolwiek bazie dłużników ani długów. Dla nas najważniejsze jest to, że mają Państwo potrzebę sfinansowania swoich potrzeb i ufamy , że zaciągnięte u nas zobowiązanie zostanie przez Państwa spłacone w elastycznie ustalonym harmonogramie spłaty pożyczki.

Szybka pożyczka dla zadłużonych - bez formalności!

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie czas i wygodę. Nie wymagamy od Państwa przedstawiania jakichkolwiek dokumentów dotyczących zatrudnienia, osiąganych dochodów czy innych zaświadczeń z pracy. Wiemy, że wydawanie zaświadczeń jest nie tylko długotrwałe, ale również zdajemy sobie sprawę z tego, że prośba o kolejny dokument od pracodawcy na cele pożyczki lub kredytu może być kłopotliwy, a nawet wstydliwy. Pożyczki dla zadłużonych to nie tylko minimum formalności, ale również wygoda wnioskowania o środki pieniężne. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem Internetu oraz telefonu komórkowego, dzięki czemu nie muszą Państwo tracić czasu i pieniędzy na dojazdy. Ponadto nasz profesjonalny doradca stawi się we wskazanym przez Państwa miejscu aby przekazać umówioną wcześniej kwotę. Wnioskować o pożyczkę można wnioskować w każdym miejscu oraz w każdym czasie. Tylko od naszego klienta zależy czy wyśle wniosek on line w środku nocy czy zadzwoni do naszego doradcy w ciągu dnia.

Jakie kryteria należy spełnić aby uzyskać pożyczkę dla zadłużonych?

Aby ubiegać się o szybką pożyczkę wystarczy spełnić kilka prostych warunków. W pierwszej kolejności nasz potencjalny klient powinien był pełnoletni, czyli ukończyć 18. rok życia. Ponadto powinien być on obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, mieć miejsce zameldowania i zamieszkania w Polsce oraz posiadać własny numer telefonu komórkowego. Gwarantujemy, że wyżej wymienione kryteria są minimalne i najbardziej korzystne w porównaniu z innymi instytucjami finansowymi zajmującymi się udzielaniem szybkich chwilówek.

Jaka może być kwota pożyczki dla zadłużonych?

Kwota pożyczki dla zadłużonych może opiewać na sumę od 200 zł wzwyż. Dokładną kwotę określa nasz potencjalny klient, a my w sposób elastyczny podchodzimy do Państwa możliwości i potrzeb. Minimalny okres spłaty pożyczki wynosi trzy miesiące, natomiast maksymalny aż półtora roku. Ratalna pożyczka dla zadłużonych pomoże Państwu wyjść na prostą. Nie ma potrzeby żeby pozostawali Państwo w "dołku" finansowym. Nobilon jest profesjonalną instytucją finansową, która została stworzona z myślą o pomocy pieniężnej tym, którzy jej potrzebują, bez względu na to czy są rencistami, pracują w oparciu o umowę zlecenie, o umowę ustną czy też posiadają nieudokumentowane źródła dochodów.

W jaki sposób można otrzymać środki finansowe?

Aby otrzymać środki finansowe w ramach pożyczki dla zadłużonych należy złożyć wniosek on line, zadzwonić do naszego doradcy bądź wysłać do nas SMS. Wniosek o przyznanie gotówki on line znajdą Państwo na stronie internetowej https://nobilon.pl/pl/wniosek. Wystarczy, że wpiszą Państwo podstawowe dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres zameldowania, adres zamieszkania oraz numer Państwa telefonu komórkowego i zaakceptują pole "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym wniosku o pożyczkę do celów weryfikacji oraz nawiązania kontaktu telefonicznego przez pracownika firmy Nobilon. Podanie wyżej wymienionych danych nie powoduje zaciągnięcia jakiegokolwiek zobowiązania. Akceptacja zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędna, aby nasz doradca mógł skontaktować się z Państwem w trybie pilnym. Po wypełnieniu wszystkich pól na stronie www oraz zaakceptowaniu warunków kontaktu, należy wysłać wniosek poprzez kliknięcie przycisku "wyślij". W tym miejscu podkreślamy, że wysłanie wniosku do Nobilon nie zobowiązuje Państwa do niczego. Po wysłaniu wniosku specjalista w dziedzinie finansów skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe. Dopasujemy do Państwa potrzeb kwotę pożyczki dla zadłużonych oraz harmonogram jej spłaty. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Drugą metodą, w ramach której mogą Państwo wnioskować o pożyczkę i dającą możliwość otrzymania szybkiej gotówki jest telefon do naszego profesjonalnego doradcy pożyczkowego. Infolinia Nobilon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00. Dzięki tej dużej rozpiętości czasowej każdy Państwa znajdzie dogodny czas w ciągu dnia aby móc porozmawiać na temat sposobu rozwiązania swoich problemów finansowych.

Trzecią metodą, ocenianą jako bardzo wygodna, jest wysłanie SMS do przedstawiciela Nobilon. Po otrzymaniu od Państwa wiadomości tekstowej nasz doradca skontaktuje się z Państwem telefonicznie w trybie pilnym.

Podczas rozmowy telefonicznej nasi doradcy służą Państwu swoją pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem. Warto podkreślić, że są to wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie finansów, którzy znają nie tylko przepisy, ale również możliwości złagodzenia skutków bycia dłużnikiem. Posiadają również kompleksową wiedzę na temat pożyczek, ale jednocześnie są niezwykle empatyczni i wiedzą, że każdy może mieć gorsze chwile w każdej dziedzinie życia, również w finansach. Dlatego też podchodzimy do Państwa sytuacji indywidualnie. Nigdy nie generalizujemy, zawsze podchodzimy do każdego klienta jednostkowo i zawsze podmiotowo, a nie przedmiotowo. Jesteśmy po to, aby pomóc osobom, którym zadłużenie spędza sen z powiek.

W jaki sposób otrzymają Państwo gotówkę?

Decyzja dotycząca otrzymania pożyczki dla zadłużonych zapada w czasie do piętnastu minut. Po otrzymaniu pozytywnego zaopiniowania Państwa wniosku, otrzymają Państwo telefon od pracownika Nobilon. Podczas rozmowy telefonicznej będą mieli Państwo możliwość umówienia się z nim we wskazanym miejscu oraz czasie w celu podpisania umowy pożyczki oraz otrzymania gotówki. Działamy na terenie całej Polski i ciągle rozszerzamy sieć naszych doradców, dobierając współpracowników nie tylko ze względu na posiadane wykształcenie, ale również z uwagi na zaangażowanie w problemy klientów, elastyczne podejście do ich możliwości finansowych oraz empatię. Te cechy są niezbędne, dlatego też nasi wszyscy współpracownicy przeszli wieloetapową rekrutację o charakterze teoretycznym i praktycznym oraz posiadają wieloletnie doświadczenie. Środki finansowe we wcześniej ustalonej wysokości nasi klienci otrzymują zatem do domu. Na żadnym etapie nie mają ani potrzeby ani obowiązku udawania się w jakiekolwiek miejsce w celu wnioskowania o szybką pożyczkę oraz otrzymania środków finansowych.

Pożyczki dla zadłużonych bez weryfikacji w BIK

Prawie wszystkie pozabankowe instytucje finansowe oraz banki weryfikują swoich klientach w takich bazach jak BIK, BIG czy ERIF. Nobilon, specjalizujący się w udzielaniu szybkich pożyczek dla zadłużonych, pomija ten krok. Nasza współpraca z Państwem odbywa się na podstawie zaufania, a nie sprawdzania. Pożyczki dla zadłużonych to dziedzina, w której się specjalizujemy. Jako jedna z nielicznych instytucji wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i nie sprawdzamy czy Państwa dane widnieją w jakiejkolwiek bazie zewnętrznej. To nas różni nie tylko od banków, które zawsze szczegółowo sprawdzają historię kredytową swoich potencjalnych klientów, ale również od innych instytucji specjalizujących się w udzielaniu pożyczek on line oraz parabanków.

Pożyczki dla zadłużonych, którzy posiadają złą historię kredytową

Nobilon nie weryfikuje w żaden sposób czy posiadają Państwo jakiekolwiek niespłacone pożyczki obecnie ani w przeszłości. Nawet posiadając niekorzystną historię kredytową mogą Państwo uzyskać od nas środki pieniężne w trybie pilnym. Nasza instytucja stawia na człowieka i jego deklaracje. Ponadto elastycznie ustalany harmonogram spłaty pożyczki gwarantuje nam, że Twoim celem jest jej spłacenie. Niekorzystna historia kredytowa uniemożliwia otrzymanie kredytu lub pożyczki we wszystkich bankach i w większości pozabankowych instytucji finansowych. W Nobilon jest inaczej. Sprawdź to sam!

Pożyczki dla zadłużonych, którzy nie mają zdolności kredytowej

Wiele osób, które posiadają niespłacone zadłużenie w postaci kredytu lub pożyczki, bądź jednego i drugiego, jest pewnych, że nie mogą otrzymać wsparcia finansowego od żadnej instytucji. My zmieniamy to myślenie i postępujemy w taki sposób, aby pomóc Państwu nawet w bardzo ciężkich sytuacjach. Podkreślamy, że nie zadamy Państwu pytań dotyczących celu, na jaki potrzebują Państwo gotówki. Dla nas istotny jest każdy klient i jego potrzeby. Niektórzy potrzebują gotówki na spłatę innej pożyczki, inni na naprawę samochodu, a kolejni na wymarzone wakacje. Cel, na jaki przeznaczysz otrzymane środki finansowe jest tylko i wyłącznie Twoją sprawą. Warto również pamiętać, że brak zdolności kredytowej w tradycyjnym banku nie oznacza, że nie otrzymają Państwo środków pieniężnych od Nobilon. Nie jesteśmy powiązani z bankami. Podkreślamy również, że jesteśmy profesjonalną instytucją finansową z wieloletnią tradycją, a nie parabankiem.

Co zrobić jeżeli nie ma możliwości spłaty pożyczki dla zadłużonych we wskazanym terminie?

Jeżeli zaciągnęli już Państwo u nas pożyczkę dla zadłużonych, ale nie są Państwo w stanie spłacać jej w terminie, prosimy o pilny kontakt z naszym przedstawicielem. Prosimy o niedopuszczenie do sytuacji, w której nie odbierają Państwo od nas telefonu, uważając, że w ten sposób istnieje możliwość odłożenia spłaty pożyczki na później. Chcemy aby Państwo wiedzieli, że jako instytucja finansowa wspierająca swoich klientów w każdy możliwy sposób, postaramy się znaleźć wspólne rozwiązanie Państwa problemu. Być może uda się rozłożyć pożyczkę na mniejsze raty i wydłużyć termin jej spłaty. Warto wiedzieć, że postępowanie upominawcze skierowane do osób, które nie spłacają pożyczki dla zadłużonych w terminie i nie odbierających telefonu ani korespondencji od nas, niestety jest kosztowne. Dlatego też mając na uwadze Państwa dobro oraz możliwości finansowe prosimy o kontakt w razie wystąpienia problemów ze spłatą pożyczki.

Pożyczki dla zadłużonych cieszą się ogromną popularnością. Osoby, które otrzymały od nas wsparcie finansowe często wychodzą ze swoich długów oraz udaje się im pokryć bieżące oraz nagłe potrzeby. Wygoda, minimum formalności oraz natychmiastowa wypłata gotówki to tylko niektóre cechy tej innowacyjnej formy pożyczki on line.

 

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

ZADZWOŃ DO NAS!    600 500 626

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00